У СНУ ім. В. Даля вперше проведено конкурс бізнес-ідей

За ініціативою кафедри економіки підприємства та управління персоналом Інституту економіки і управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вперше відбувся конкурс бізнес-ідей «Креативна економіка». У ньому взяли участь  студенти 1-5 курсів напряму підготовки «Економіка підприємства».

Проведення конкурсу ставило за мету розкриття креативного мислення майбутніх економістів, їхнього розуміння сучасних реалій сьогодення та потреб суспільства. Концепції запропонованих бізнес-ідей виявилися різноманітного характеру. Тут мали місце ідеї як суто практичного характеру, так й соціальної спрямованості.

За результатами конкурсу перемогу отримали Олександр Неловко, Альона Ушакова та студенти групи ЕП-13д з колективною бізнес-ідеєю.

Студенткою групи ЕП-11д Оленою Ушаковою була запропонована бізнес-ідея створення осетрової ферми. Дівчина представила майже завершений бізнес-проект з обґрунтуванням його актуальності, окресленням необхідних витрат та очікуваних результатів від практичної реалізації.

Студент  групи ЕП-12д Олександр Неловко своєю роботою звернув увагу на одну з наявних проблем міста Сєвєродонецька. Ним була представлена бізнес-ідея відродження міського парку культури.

Студенти групи ЕП-13д виступили з бізнес-ідеєю необхідності створення антистресової кімнати, запропонувавши її варіації.

Усі учасники були нагороджені солодкими призами. А організатори сподіваються, що проведення конкурсу бізнес-ідей матиме щорічний характер.