Print

У СНУ ім. В.Даля вирішували соціально-психологічні проблеми суспільства

 

На кафедрі психології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася ІХ науково-практична конференція «Соціально-психологічні проблеми трансформації сучасного суспільства».

Було представлено більш ніж півсотні доповідей учених, викладачів, аспірантів та студентів з Луганська, Києва, Краматорська, Сум, Донецька, Одеси, Івано-Франківська, Сєвєродонецька. «Сьогодні дуже важливим для нашої країни стає питання механізму порядності, – підкреслила у вступному слові завідуюча кафедрою психології професор Вікторія Третьяченко. – Проблема донести доброту незалежно від теперішніх соціальних та економічних умов перегукується з темою конференції і розглядатиметься провідними й молодими вченими».

У ході конференції учасники підключилися до жвавої дискусії на тлумачення та розуміння понять «етика», «мораль» та «моральність». Доповіді торкалися широкого кола онтогенезу людини – від розвитку дитини дошкільного віку до професійного розвитку дорослої людини. Окреме секційне засідання розглядало питання соціально-психологічних проблем впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес вищої школи. Доповіді включені у фаховий збірник наукових праць СНУ ім. В.Даля.