У СНУ ім. В.Даля визначені автори кращих стіннівок

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки загальноуніверситетського конкурсу стіннівок. Традиційно, за два тижні до Нового року всі групи почали готували новорічні стіннівки. Цього року було вирішено систематизувати та заохотити авторів кращих плакатів. За підсумками відбору на факультетах до загального відбору потрапили декілька десятків стіннівок. Кожна робота – це маленький шедевр зі своїм сюжетом та креативною ідеєю. Далівці зобразили на стіннівках не тільки візерунки з традиційними атрибутами Нового року – побажаннями, Дідом Морозом та ялинкою, а використали аплікації та декоративне оздоблення. «Студенти згуртувалися у цій роботі, – зазначила проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи Галина Щедрова. – У таких заходах дуже приємно працювати зі студентами: вони захоплюються, розвивають в собі творчі здібності, привносять креатив у ці стіннівки, та, звісно, включаються у колективну роботу та вболівають за свою групу чи факультет». Переможців визначали по декількох параметрах: оригінальна форма, зимова та новорічна атрибутика тощо. Визначили десять кращих робіт. Автор однієї стіннівки-переможця першокурсник Олександр Анохін працював над плакатом декілька годин. Це його перша подібна робота. Художньою справою ніколи не займався, проте самостійно вивчав стилі art vision та граффіти. «Коли я починав малювати, про перемогу навіть не думав. Спочатку вигадував що намалювати, – розповів про творчий процес створення стіннівки автор Олександр Анохін. – Потім олівцем намалював основні елементи. Дуже допомогло захоплення art vision, за допомогою якого вийшов візерунок морозу на склі». У Далівському університеті продовжуються творчі конкурси. Вже об’явлено загальноуніверситетський конкурс на кращу валентинку до Дня Святого Валентина.