У СНУ ім. В.Даля визначено рейтинг вступників заочної форми навчання

Сьогодні, 19 серпня, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося оприлюднення рейтингового списку вступників за ОКР «бакалавр» на заочну форму навчання. Абітурієнти, які за рейтинговим списком рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням мають подати оригінали документів до п’ятнадцятої години 22 серпня.

Також стартували фахові вступні випробування для майбутніх спеціалістів та магістрів, які обрали для себе заочну форму навчання. Закінчаться іспити вже 22 серпня, після чого з 23 серпня до 26 серпня триватиме конкурсний відбір абітурієнтів. За результатами відбору відбудеться розподіл місць державного замовлення, остаточно список «бюджетників» буде сформований до 27 серпня.

Нагадаємо, що вступники, які не змогли пройти на бюджетну форму навчання, матимуть змогу вступити на заочне та денне відділення з контрактною формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Для оформлення контракту на навчання необхідно звернутися до регістраторів факультету обраної вами спеціальності. Укласти договір необхідно до 23 серпня на денне відділення та до 29 серпня на заочне. Зарахування студентів на контрактну форму навчання розпочнеться після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності) – не пізніше 30 серпня.