У СНУ ім. В. Даля визначили факультети-перможців з чотирьох видів спорту

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили проміжні підсумки щорічної загальноуніверситетської студентської універсіади з футболу, баскетболу, настільного тенісу та підтягування.

В універсіаді брали участь близько 400 студентів з двадцяти факультетів. У змаганнях з футболу перше місце посіли команди факультетів управління економікою та фінансового управління. У підтягуванні та баскетболі перемогла команда факультету прикладної механіки та матеріалознавства. У змаганнях з настільного тенісу став першим факультет комп’ютерних наук.

З кожного виду спорту факультети самостійно формували команди. Вісім видів спорту розподілені за двома учбовими семестрами. По закінчені змагань з кожного виду спорту підбиваються проміжні підсумки та нагороджуються переможці.

«Головна мета проведення універсіади – це залучення студентів до спорту, – розповів голова спортклубу СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Критеріями відбору в команду за збірну факультету є фізична підготовка та навички гри. Приємно, що команди майже наполовину складаються з першокурсників. Вони приходять з бажанням активно займатися спортом. Ми всіляко їм допомагаємо розвиватися у цьому напрямку».

У наступному семестрі на студентів чекають змагання з шахів, легкої атлетики, пауерліфтингу та гирьового спорту. В кінці навчального року за кількістю виграних ігор буде визначатися володар першого місця серед факультетів.