У СНУ ім. В.Даля визначили кращих юних правознавців та істориків

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбувся фінал обласного конкурсу серед учнів, ліцеїстів та студентів коледжів «Правознавці та історики: юні таланти України». В ньому взяли участь випускники середніх навчальних закладів, які планують пов’язати своє майбутнє життя з правом та історією.

Учасникам пропонувалися на вибір наступні теми: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Держава і особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії».

На конкурсі учні  представили доповіді, присвячені правам людини та їх реалізації,  історії рідного краю тощо. Молоді науковці проявили креативність та презентували роботи не тільки у вигляді докладів, а й у вигляді віршів та анімаційних слайдів. Переможців обирали шляхом відкритого інтернет-голосування.

Так, дипломами І та ІІ ступенів були нагороджені учні Красноармійської середньої школи Вікторія Антоненко, Тетяна Попова, Тетяна Новакова.

Дипломи третього ступеня за представлені на конкурс поетично-правові роботи  отримали Дмитро та Ігор Татаренко.

Наймолодший учасник, учень 2 класу Дмитро Юр’єв, одержав нагороду за анімаційну роботу «Права дитини».

Слід зазначити, що конкурс спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів і учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є пропаганда правових знань серед молодого покоління.