У СНУ ім. В.Даля визначили кращих з футболу

Факультет прикладної механіки і матеріалознавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля переміг у перших змаганнях студентської універсіади серед факультетів – з футболу.

За звання сильніших в університеті змагалися 12 команд. Гра проходила на двох полях спортивного комплексу університету. Факультети суперничали в п’ятьох іграх в одній підгрупі, а потім стільки ж в другій. За підсумками стикувальних ігор по зайнятим до цього місцям перше місце отримала команда факультету прикладної механіки і матеріалознавства, друге – факультет електротехнічних систем, а третє – збірна команда філологічного та філософського факультетів. Усіх 29 студентів-переможців нагороджено іменними вимпелами.

Змагання у рамках універсіади будуть проходити протягом усього навчального року. Учасники змагатимуться ще з семи видів спорту: баскетбол, настільний теніс, підтягування, шахи, крос, пауерліфтинг, гирьовий спорт. Уже в листопаді студенти будуть боротися за звання кращих серед настільного тенісу, підтягування та баскетболу.

Визначати головного переможця будуть за кількістю виграних ігор за рік з окремого виду спорту. Факультету, який здобуде перше місце, вручать перехідний кубок переможця.

Підготувала: Наталія Вергуненко