У СНУ ім. В. Даля визначили кращих з тенісу та підтягування

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили проміжні підсумки щорічної загальноуніверситетської студентської універсіади серед факультетів з двох видів спорту – настільному тенісу та підтягуванню. У змаганнях з настільного тенісу перше місце посіла команда факультету комп’ютерних технологій. Окремо оцінювалася індивідуальна гра. Так, перше місце серед чоловіків посів Дмитро Недвігін, а серед жінок – Яна Ісаєва. У підтягування першою стала команда механічного факультету. У індивідуальному заліку з цього виду спорту золото взяв Сергій Билінін, підтягнувшись 36 разів. З кожного виду спорту факультети самостійно формували команди. Шістнадцять факультетів представлені дванадцятьма командами. Вісім видів спорту розподілені по двох учбових семестрах. По закінчені змагань з кожного виду спорту підбиваються проміжні підсумки та нагороджуються переможці. «Головна мета проведення універсіади – це залучення студентів до спорту, – розповів голова спортклубу СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Критеріями відбору в команду за збірну факультету є фізична підготовка та навички гри. Приємно, що команди майже наполовину складаються з першокурсників. Вони приходять з бажанням активно займатися спортом. Ми всіляко їм допомагаємо розвиватися у цьому напрямку». Зараз проходять змагання з баскетболу. У наступному семестрі на студентів чекають змагання з шахів, кросу, пауерліфтингу, гирьовому спорту. В кінці навчального року за кількістю виграних ігор за рік буде визначатися володар першого місця серед факультетів.