У СНУ ім. В. Даля визначили найкращу студентську команду програмістів

На базі Інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся ІІ етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Сертифікат переможця отримала команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «SobolevTeam».

У змаганнях взяли участь 40 студентських команд з 18 вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. Кожна команда складалася з трьох учасників-студентів різних курсів та викладача-тренера. Далівський університет представляли шість команд – «ICT EUNU» (Інституту хімічних технологій (м.Рубіжне), «ENU_Inform3», «ENU_Inform4», «EUNU_Vnuki_Dalia», «TEAM3d» та «STI3» (Технологічний інституту (м. Сєвєродонецьк)). Учасникам необхідно було вирішити кілька задач з програмування та показати свої знання та вміння працювати з такими мовами програмування, як «Паскаль», «С ++» та «Java».

«У нашому університеті для участі в олімпіаді зібралися найсильніші команди програмістів, талановиті та перспективні студенти, – зазначив перший проректор СНУ ім. В. Даля професор Михайло Смирний. –  Ви всі показали високі результати у своїй роботі. ІТ-сфера – один з найприоритетніших напрямків розвитку нашої країни. Я щиро бажаю вам успіхів у навчанні, у наступному етапі олімпіади та професійній діяльності».

За результатами інтелектуальних змагань третє місце розділили команди «AG45Team» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також «Donetsk NU: KT-001» та «Donetsk NU 78» Донецького національного університету. Другу сходинку призерів посіли представники  Донецького національного технічного університету та Харківського національного університету радіоелектроніки – «Silicious Men» та «KhNURE_United» відповідно.

Нагадаємо, що Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування проводиться з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та  створення умов для її творчого зростання.