У СНУ ім. В. Даля визначили найкращих спортсменів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки загальноуніверситетської студентської універсіади між факультетами 2012-2013 року. У результаті переможцем у командному заліку стала команда Інституту прикладної механіки і матеріалознавства.

Футбол, настільний теніс, баскетбол, підтягування, гирьовий спорт, жим лежачи, шахи та крос склали змагальну програму цьогорічної далівської універсіади. Після підведення підсумків з кожного з видів спорту командам факультетів нараховувалася певна кількість балів, а за їх сумою було визначено абсолютного переможця.

Щорічна естафета за традицією розпочалася змаганнями з футболу: у  напруженій боротьбі перше місце посіла збірна команда далівських іноземних студентів. Змагання з настільного тенісу виграла команда Інституту прикладної механіки і матеріалознавства, також вона тріумфувала у шахах та жиму лежачи. Команда факультету комп’ютерних систем та технологій отримала перемогу у підтягуванні та баскетболі. Гирьовий спорт та крос виграла команда факультету електротехнічних систем. Всього у загальноуніверситетській студентській універсіаді взяли участь 14 команд структурних підрозділів СНУ ім. В. Даля.

За підсумками універсіади команди отримали кубки та медалі від адміністрації університету та були відзначені за підтримку здорового способу життя та спорту у Далівському виші. Також було нагороджено студентів, які в особистому заліку універсіади продемонстрували найвищі результати  та студентів, які представили СНУ ім. В. Даля на міжнародній арені та чемпіонатах України з різних видів спорту. Зокрема, були відзначені студенти факультету електротехнічних систем Євген Кіреєв, який посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед майстрів в номінації «Довільний спосіб підйому гир» (ривок двох гир одночасно двома руками), факультету математики та інформатики Олександра Боярчук – призера Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства та інші. Особисту відзнаку також отримав викладач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко, який встановив новий рекорд Європи у присіданнях та здобув дві золоті медалі на 36-му Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Нагадаємо, що студентська універсіада є вже традиційною для Далівського університету, вона щорічно проводиться на базі кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля. Кожного року до спортивних змагань долучаються студенти всіх курсів факультетів та інститутів, а їх кількість невпинно зростає. Ця традиція не тільки загартовує молодь фізично, а й розвиває командні та вольові якості студентства.

Підготувала: Ірина Лебедь