У СНУ ім. В.Даля визначили найспортивніший факультет

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки щорічної універсіади серед студентів університету.

Щорічна універсіада серед студентів цього року забрала біля 600 учасників. Змагання проходили у семи видах спорту, які були розподілені по навчальним семестрам. У першому, з вересня по лютий пройшли змагання з настільного тенісу, баскетболу, футболу, підтягуванню; у другому семестрі (з лютого до травня) за звання кращих боролися у таких видах спорту, як шахи, гіревий спорт, пауерліфтинг. Згідно правил, кожен факультет самостійно формував команди. Таким чином, на змаганнях виступили 12 команд, серед яких були і збірні різних факультетів.

«Ми приділяємо особливу увагу здоров’ю студентів нашого університету, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Ця спартакіада – добра можливість для кожного показати свою фізичну підготовку, досягнення в улюбленому виді спорту. Крім того, це – наочна пропаганда здорового способу життя для інших студентів».

За підсумками змагань по кожному виду окремо визначали переможців. Переможців підрахували за сумою отриманих балів у змаганнях за весь 2008/2009 навчальний рік. Таким чином, кращою стала команда механічного факультету, срібло взяла збірна команда економічного та фінансового факультетів, а володарем третього міста стала команда факультету комп’ютерних наук.