У СНУ ім. В. Даля визначили переможців флешмобу «Різдво надії»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершився  загальноуніверситетський Інтернет-флешмоб «Різдво надії». За результатами конкурсу переможцями стали автори 15 найкращих робіт.

Інтернет-флешмоб «Різдво надій» проводився у Далівському університеті вперше. Його організаторами виступили ректорат, профкоми, Координаційна рада студентського самоуправління та відділ організації виховної роботи університету. Основною метою флешмобу було згуртування великої Далівської родини в цей складний час, який переживає наш знаний коллектив, надання можливості кожному поздоровити викладачів і студентів, та відчути увагу друзів.

Для участі в Інтернет-флешмобі всі бажаючі у період з 20 по 30 грудня розміщали  в Офіційній спільноті СНУ ім. В. Даля в соціальній мережі «Вконтактє» (http://vk.com/public46237547) новорічні та різдвяні листівки, відео- або фото-привітання для студентів та викладачів вишу. Авторами робіт виступали як окремі студенти, так і творчі колективи. Усього на конкурс було подано майже 90 оригінальних привітань.

Найбільш активну участь у флешмобі взяли представники Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій, Інституту юриспруденції та міжнародного права, Інституту філософії і психології, Інституту транспорту і логістики. За результатами конкурсу журі обрало 15 найкращих робіт. Переможцями стали далівці Анастасія Правдіна, Ольга Чувачалова, Анатолій Преснухов, Ганна Головіна, Ная Сергєєва, заступник директора  Інституту юриспруденції та міжнародного права Юлія Івчук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Ганна Агафонова, студенти 5 курсу  кафедри інформатики та соціальної інформатики, студентська рада Інституту юриспруденції та міжнародного права, а також  творчі колективи груп СТ-321, ФЛ-132, ФЛ-141м, ФЛ-141, кафедри політології та міжнародних відносин, Інституту транспорту та логістики.

З роботами переможців можна ознайомитися в Офіційній спільноті СНУ ім. В. Даля в соціальній мережі «Вконтактє».