У СНУ ім. В. Даля визначили переможців міського турніру з боулінгу

Луганська освітня асоціація “Євроклуб” кафедри  іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виступив організатором проведення міського турніру з боулінгу серед учнів, студентів та викладачів.

У змаганнях взяли участь збірні команди СНУ ім. В. Даля, Коледжу СНУ ім. В. Даля, ЛНУ ім. Т.Г.Шевченка, КЗ «Луганський НВК середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей № 24», Луганської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7, Луганської середньої загальноосвітньої школи I-III ст. № 39, Луганського будівельного коледжу та Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв.

«Проведення турніру з боулінгу – перший крок нашої співпраці зі школами, коледжами та університетами в спортивному плані, – зазначила керівник “Євроклубу”  Світлана Степковська. – Надалі ми плануємо організувати змагання з більярду, тенісу та інших видів спорту».

За результатами гри перше місце в турнірі посіла команда КЗ «Луганський НВК середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей № 24», другими стали представники Луганського будівельного коледжу, а на третьому місці опинилися учні Луганської середньої загальноосвітньої школи I-III ст. № 39. Переможці змагань були відзначені дипломами та призами.