У СНУ ім. В. Даля визначили перших переможців універсіади

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили проміжні підсумки загальноуніверситетської студентської універсіади між факультетами з чотирьох видів спорту – футболу, настільного тенісу, баскетболу та підтягування.
Щорічна естафета за традицією розпочалася змаганнями з футболу. У напруженій боротьбі перше місце зайняла перша команда іноземних студентів, друге – команда інституту юриспруденції та міжнародного права, а третє – команда інституту економіки і фінансів.
Змагання з настільного тенісу, як і минулого року, виграла команда інституту прикладної механіки і матеріалознавства. Друге місце здобула команда навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій. Третє місце посів факультет електротехнічних систем. Командні змагання з цього виду спорту доповнила індивідуальна першість серед студентів. Перше місце в особистому заліку серед чоловіків посів Андрій Сидорук (факультет наноелектроніки та нанотехнологій), друге – Володимир Ковтун (навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій), а третє – Ерванг Аванесян (факультет транспортних систем і логістики).Серед жінок найкращою стала Катерина Овчаренко (навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій), друге місце посіла Яна Гончарова (інститут юриспруденції та міжнародного права), а бронзову медаль здобула Анастасія Грузіна (інститут прикладної механіки і матеріалознавства).
У змаганнях з підтягування цього року взяли участь вісімдесят студентів. Золоту медаль здобула команда факультету комп’ютерних систем та технологій, другою стала команда інституту прикладної механіки та матеріалознавства, а третє місце виборола збірна команда факультету систем рейкових комунікацій і філологічного факультету. В особистій першості з цього виду спорту змагалися лише чоловіки. Перше місце з результатом у 32 рази розділили між собою Олег Василенко (інститут філософії і психології) та Іван Щербак (факультет комп’ютерних систем і технологій), друге місце з результатом у 30 разів здобув Володимир Халапурдін (інститут прикладної механіки і матеріалознавства), а результат у 28 разів дав змогу Дмитрові Сидорову вибороти третє місце.
Завершив змагання першого навчального семестру турнір з баскетболу. У цих змаганнях переможцем стала команда факультету комп’ютерних систем та технологій, на другому місці опинилася команда міжнародного факультету, а третє місце посіла команда факультету транспортних систем і логістики.
За результатами змагань з усіх чотирьох видів спорту переможцем стала команда інституту прикладної механіки та матеріалознавства, друге місце посіла команда комп’ютерних систем і технологій, а закрили трійцю переможців представники інституту економіки та фінансів. Взагалі за перемогу змагалися більше 430 студентів у 17 командах. У другому навчальному семестрі далівці продовжать боротьбу за золоті медалі в змаганнях з кросу, жиму лежачи, шахів, гирьового спорту та жіночій естафеті, а на наприкінці навчального року будуть визначені абсолютні переможці року.

Підготувала: Ірина Лебедь