У СНУ ім. В.Даля вже розпочали святкування Нового року

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вже розпочали святкування Нового 2009 року. Далівці по-студентські зустрічають свято з піснями та танцями. В передноворічний тиждень на кожному факультеті організовано святкування різного масштабу та тематичного наповнення. Одним з найцікавіших за сценарним задумом став спільний концерт філологічного факультету та Клубу шанувальників іноземних мов «Ні». За допомогою останнього у підготовці концерту взяли участь представники ще п’яти факультетів університету. Далівці привітали глядачів програмою «По волнам нашей памяти», якою занурили глядачів в атмосферу 70-80 років. Студенти пригадали значущі події країна того часу, а також пісні як іноземних так і радянських виконавців: Майкла Джексона, Алли Пугачової, Софії Ротару, гуртів «АВВА», «Arabesque», «Веселые ребята». «Це ностальгічний концерт, – розповіла автор сценарію Президент Клубу шанувальників іноземних мов «Ні» Яна Єрмолаєва. – Наші батьки завжди з особливим натхненням пригадують ці роки. І не тільки тому, що це роки їх молодості. А ще й тому, що цей період подарував найкращі музичні хіті та значущі події». Крім розкриття музичних та танцювальних талантів, учасники ще й мали змогу вдосконалити свої знання іноземних мов. Цьому сприяло не тільки виконання пісень англійською та французькою, але й ролі ведучих, які предстали перед глядачами у вигляді родини, у якій дружина говорить англійською, а чоловік – українською. І вони блискуче розуміють один одного.