У СНУ ім. В.Даля юристи обговорили захист прав людини

На юридичному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася Міжнародна науково-практична конференція  науковців, юристів-практиків, аспірантів та  студентів «Правові засоби забезпечення та захисту прав людини:  вітчизняний та зарубіжний досвід».

Метою конференції було узагальнення напрацювань фахівців з актуальних питань та аспектів співпраці між Україною та Європейським Союзом, теорії та практики юридичної науки, міждисциплінарних підходів та сучасних поглядів щодо подальших перспектив розвитку, а також стимулювання науково-дослідної діяльності учених, теоретиків і практиків.

У ході проведення конференції були обговорені актуальні проблеми порушення права на пересування на лінії розмежування з АТО, здійснення конституційної реформи, організації діяльності прокурора щодо виявлення фактів адміністративних правопорушень, пов'язаних із корупцією, правильності кваліфікації дій правопорушника, усунення негативних наслідків протиправних дій та стан імплементації європейських стандартів у галузі прав людини  в Україні тощо.

У роботі конференції взяли участь такі фахівці як: координатор правових приймалень «Восток SOS» в Луганській та Донецькій областях Лєвон Азізян; суддя судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Луганської області А.В. Яресько; прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Луганської області Г.С. Маілян; головний спеціаліст Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області О.Є. Курчіна; доцент кафедри Правознавства Сєвєродонецького інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»» к.ю.н. І.М. Кравченко та викладачі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля О.С. Арсентьєва, С.Г. Качурін, Л.В. Котова,  Г.В. Татаренко та інші. За допомогою  Skype-технологій до участі у роботі конференції долучилися колеги з міст Трускавця та  Києва.

20160419urk2 20160419urk4