У СНУ ім. В.Даля закінчилася студентська весна

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся гала-концерт традиційного загальноуніверситетського конкурсу художньої самодіяльності серед факультетів «Студентська весна – 2011».

Цього року конкурс було проведено за новими правилами. За результатами трьох вибіркових турів (вокально-інструментальний, хореографічний та оригінальний жанри), на яких студенти сімнадцяти факультетів представили близько 60 номерів, журі визначило кращі номери та переможців. Як зазначили члени журі, вибіркові тури виявили багато нових талановитих студентів.

На гала-концерті виступили двадцять кращих учасників. Серед них танцювальні та вокальні композиції, театральні інсценізації (уривок з розказу Лук’яненко «Гаджет» від факультету математики та інформатики), демонстрація спортивної майстерності (студенти юридичного факультету Максим та Сергій Скляри зі своєю школою бойових мистецтв та акробатичний дует факультету менеджменту). Багато представлених виступів вражали оригінальністю, творчістю та глибиною підходу: танцювальні інсценізації (студенти факультету математики та інформатики – Віталій Перетятько та Наталія Акініна з танцем «Ча-ча-ча», студенти факультету фінансового управління Павло Ілюшин та Марина Іваненко з номером «Латіно-мікс»), виконання власних пісень (студент факультету математики та інформатики Роман Калашников з піснею «Не надо»), декламування віршів (монолог «Последнее письмо» від студента філологічного факультету В’ячеслава Грічишина), цирковий номер у виконанні студента факультету природничих наук Михайла Біловодського та запальна гра на барабанах у виконанні студента факультету прикладної механіки та матеріалознавства Артура Гасяна тощо.

«Дорогі студенти, сьогодні завершується студентська весна, але ми бажаємо, аби весна в ваших студентських молодих душах ніколи не завершувалась, – підкреслила у виступі проректор з науково-педагогічної роботи професор Галина Щедрова. – Ми дуже переживаємо за вас, за кожного студента, оскільки намагаємося створити всі належні умови, щоб ви розкрилися якомога ширше в нашому університеті. Студенти, які виступали перед вами – це не просто творчі студенти, – більшість з них є головами студентських рад факультетів. Дякую всім за творчість!»

За підсумками «Студентської весни» перше місце отримав філологічний факультет, друге – факультет електротехнічних систем, третє – факультет менеджменту. Окремо пам’ятним подарунком – ювілейною книгою до 90-річчя університету «Ми – Далівці» – нагородили учасників народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України» Ксенію Жукову та Сергія Санжаревського, які цього року закінчують навчання.

Підготувала Галина Щербак