У СНУ ім. В.Даля закінчилася університетська ліга з футболу

У змаганнях з футболу взяло участь 5 команд підрозділів СНУ ім. В.Даля. Учасники показали злагоджену гру, свою волю до перемоги. Навіть дощ не завадив відбутися футбольним матчам. Але в будь-яких змаганнях є переможці! І місця розподілилися наступним чином:

І місце – збірна команда інститутів транспорту і логістики та економіки і управління;

Переможці отримали перехідний кубок

ІІ місце – факультет інженерії;

ІІІ місце – факультет інформаційних технологій та електроніки;

ІV місце – збірна команда факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки і інституту міжнародних відносин;

V місце – юридичний факультет.

Переможці отримали перехідний кубок, тому наступного навчального року їм доведеться його відстоювати, а суперникам – виборювати.

Профспілкова організація студентів СНУ ім. В.Даля подарувала кафедрі здоров'я людини та фізичного виховання футбольний м'яч, який знадобиться гравцям в подальших тренуваннях до наступних змагань.