У СНУ ім. В. Даля започатковано нову традицію вшанування ветеранів ВВВ

Координаційна рада студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за підтримки шістнадцяти відокремлених студентських рад всіх інститутів та факультетів вишу провела мемеріально-благодійну акцію до Дня перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

Акцію проведено у рамках серії загальноуніверситетських заходів до святкування Дня Перемоги. Цього разу далівці поздоровили ветеранів Великої Вітчизняної Війни, які в різні роки працювали у СНУ ім. В. Даля. Особисті привітання отримали двадцять учасників бойових дій. Студенти-добровольці, що долучилися до акції підготували подарунки та квіти для ветеранів і надали їм свою допомогу у побутових питаннях. Нагадаємо, що такий формат поздоровлень студенти СНУ ім. В. Даля обрали вперше й планують продовжити його і надалі.

Підготувала: Ірина Лебедь