У СНУ ім. В.Даля запрацював студентський профспілковий комітет

Перше засідання студентського профспілкового комітету  СНУ імені Володимира Даля відбулось під головуванням  новообраного голови Олексія Семенченка – студента кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

– затверджено правила роботи профспілкового комітету;

– розподіллено обов’язки між членами профспілкового комітету;

– затверджено поетапний план роботи на перше півріччя 2017 року;

– обговорено умови співпраці зі студентською координаційною радою університету;

– затверджено кошторис витрат на перше півріччя 2017 року.

Було вирішено, що найближчим заходом, який організує профспілковий комітет, буде «Кубок ректора з КВК», який відбудеться 1 квітня 2017 року. В усіх своїх справах профспілковий комітет буде співпрацювати зі студентською координаційною радою університету, щоб як можна швидше підвищити рівень студентського життя у виші.

Також, було вирішено, що у першу чергу потрібно організувати в корпусах зони для відпочинку, зони з wi-fi та радіомовлення, закупити нову апаратуру для проведення культурних заходів та організувати свій музичний колектив.