У СНУ ім. В. Даля запроваджено онлайн-навчання для безробітних

Центр удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля пропонує онлайн-навчання. Це отримання знань і навичок за допомогою комп'ютера або іншого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Навчання відбувається в режимі «тут і зараз». Такий формат з'явився в сфері дистанційного навчання і став його логічним продовженням з розвитком інтернету і цифрових технологій, даючи змогу для навчання протягом життя.

Спеціалістами Центру разом з викладачами кафедри комп’ютерних наук та інженерії факультету інформаційних технологій та електроніки розроблено навчальний курс «Робота на сучасній комп’ютерній техніці». Слухачами даного курсу є безробітні особи, котрі знаходяться на обліку центрів зайнятості чотирьох населених пунктів: Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Білокуракіного.

Тривалість курсу складає 18 робочих днів, 9 з яких проводяться за форматом очного навчання в навчальних аудиторіях університету, а 9 днів викладач проводить заняття зі слухачами у форматі відеоконференції. При цьому викладач приходить на онлайн-заняття так само як на звичайні – в комп’ютерний клас університету, а слухачі – до конференц-залів своїх центрів зайнятості.

По закінченні курсу, при позитивному результаті іспиту, слухачам видається свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Заняття проводить к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук та інженерії В. Кардашук