Print

У СНУ ім. В. Даля заспівали про силу кохання

 

 На сцені актової зали Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля колектив Луганського творчого центру «MusicHall»  презентував дитячий  мюзикл «Сила сердець».

В основі сюжету мюзиклу – одвічна боротьба сил добра та зла, покласти кінець якій може тільки взаємне та чисте  почуття кохання чоловіка до жінки. Головні ролі постановки виконали Ігор Кравченко («Він»), Наталія Дорогиніна («Вона») та Анастасія Дем’янова («Кохання»).

Музичним супроводом послугували відомі та популярні композиції групи «Queen», Лари Фабіан, мелодії з мюзиклу «Мулен Руж» та саундтреки композитора Гарі Грегсон-Вільямса. Доповнювали мюзикл та посилювали враження від побаченого та почутого яскраві костюми акторів та  спецефекти.

Нагадаємо, що Луганський творчий центр «MusicHall» було створено в 2010 році, наразі до його складу входять 50 дітей. 30 травня 2011 року на сцені Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру колектив презентував перший в Україні дитячий мюзикл «Сила сердець». За майже два роки існування діти виступали на сценах Луганського обласного театру ляльок, ТРЦ «Космос»,  міських шкіл. «MusicHall» подарував свої яскраві вистави глядачам конкурсу «Жінка року», благодійного концерту «Свет далекой звезды», шоу «Kinder first» та концерту до Дня захисту дітей.

Колектив «MusicHall» нагороджено  дипломом І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих та юнацьких театрів «Золотой павлин – 2011» та дипломом ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сонячна мозаїка Адріатики 2011».