У СНУ ім. В. Даля змагалися представники студентської технічної еліти

На кафедрі машинознавства Східноукраїнського національного університета імені Володимира Даля визначили переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».

В інтелектуальному змаганні взяли участь 64 студенти з 29 вищих навчальних закладів з різних куточків України.  Усіх студентів було розподілено згідно з профілем ВНЗ за трьома групами: студенти технічних машинобудівних, технічних не машинобудівних   та аграрних вишів.

Щоб отримати почесне звання переможця ІІ етапу олімпіади, студентам слід було показати високий рівень знань та вмінь, виконавши кілька конкурсних завдань. У першому турі олімпіади учасникам пропонувалося розв’язати нетрадиційні розрахункові завдання, у другому – проаналізувати, оцінити конструкцію вузла та запропонувати шляхи її вдосконалення, а в третьому – продемонструвати володіння комп’ютерним моделюванням, виконати робоче креслення та побудувати 3D модель деталі.

За результатами всіх трьох турів найкращими знавцями дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» та переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Павло Збітнев, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Євгеній Омельченко та студентка Національного університету  «Львівська політехніка» Анна Устінова.

Дипломами ІІ ступеню олімпіади відзначили студентів  Миколаївського державного аграрного університету Івана Щерьодіна, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Антона Железняка та Української академії друкарства Михайла Джус. Треті призові місця посіли студенти Далівського університету Дмитро Літвінов та Ярослав Левашов, а також студенти Львівського національного аграрного університету Роман Шеремета, Сумського державного університету Юрій Пузік, Одеського національного політехнічного університету Ігор Дурноп’янов, Донецької академії автомобільного транспорту Віталій Заболотський.

Нагадаємо, що згідно з наказом №1324 МОНмолодьспорту України від 18.11.2011р.  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному  році»,   Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля було обрано базовим вищим навчальним  закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».