У СНУ ім. В. Даля змагалися у правовому квесті

На юридичному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшов турнір з правознавства та історії у жанрі квесту «Шерлок Холмс: скандал у Богемії». Структура квесту була побудована на сюжеті одного із найкращих творів Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса.

У квесті взяли участь команди з міста Сєвєродонецька та районів Луганської області, а також студенти першого курсу юридичного факультету СНУ ім. В. Даля. Метою проведення заходу була активізація національно-патріотичного виховання молоді, популяризація правових знань, формування правової культури та лідерських якостей учнів, студентів, ліцеїстів.

Завдання для квесту були побудовані за схемою, що передбачала пошук певного суб’єкта, в процесі якого герої вирішували складні завдання, оповиті таємницею, і долали різні перешкоди. Пригод і труднощів було багато. Гра проходила дуже динамічно, творчо, гравці ніби знаходились в особливому просторі та часі. Кульмінацією гри стало знайомство кожної команди з надзвичайною та несподіваною героїнею.

За результатами турніру журі були визначені переможці. Серед них – команди СЗШ І-ІІІ ступенів № 6 міста Сєвєродонецька, середньої школи міста Мілове Міловського району, Борівського НВК І-ІІІ ступенів Сєвєродонецької міської ради, а також учні Сєверодонецького багатопрофільного ліцею, НВК Колегіум міста Сєвєродонецьк та інші.

Підсумовуючи гру, учасники та організатори висловили наміри щодо подальшого продовження зустрічей в різних форматах та намітили шляхи цікавого спілкування.