У СНУ ім. В. Даля змагалися юні фізики

На базах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у м. Сєвєродонецьк та м. Рубіжне пройшов регіональний етап Всеукраїнського учнівського конкурсу юних фізиків «Левеня».
У конкурсі взяли участь понад дві тисячі учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з різних куточків Луганщини. Свої знання з фізики та вміння їх застосовувати на практиці вони демонстрували одночасно у декількох містах області. Однією з баз проведення цього конкурсу, організованого Луганською обласною малою академією наук учнівської молоді (ЛОМАНУМ), виступив СНУ ім. В. Даля. Перед початком інтелектуального змагання представники вишу провели для юних фізиків пізнавальні екскурсії своїми науково-дослідницькими лабораторіями та запросили вступити на навчання до секцій Обласної очно-заочної школи ЛОМАНУМ.
Зазначимо, що СНУ ім. В. Даля протягом багатьох десятиліть плідно співпрацює з Луганською обласною малою академією наук учнівської молоді. Зокрема, викладачі вишу ведять заняття у різних навчальних секціях Обласної очно-заочної школи ЛОМАНУМ. Серед їхніх випускників – переможці наукових конкурсів, юні науковці та винахідники, роботи яких визнані на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Наразі заняття проводяться на базі СНУ ім. В. Даля у м. Сєвєродонецьк.