У СНУ ім. В.Даля обговорять проблеми глобалізації сталого розвитку економіки

Кафедра економічної кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує 15 – 16 квітня 2016 року студентів, аспірантів та молодих учених взяти участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми глобалізації та моделі сталого розвитку економіки».

На конференції відбудеться обмін між учасниками інформацією з теоретичних та практичних досліджень щодо проблем глобалізації та факторів сталого розвитку економіки. Обговорення буде проходити на чотирьох секціях: 1. Глобалізація, як фактор впливу на економіку, світова динаміка і проблеми сталого розвитку. 2. Сучасні напрями моделювання економіки в умовах невизначеності та ризиків. 3. Сучасні інформаційні системи і технології в економіці. 4. Моделі прогнозування розвитку економіки.

Для участі у конференції необхідно до 31 березня надіслати на адресу оргкомітету (ec.cybernetics.conference@gmail.com) тези, оформлені згідно встановленого шаблону, з назвою prizvshe_imya.doc. Після отримання тез учаснику буде надіслано електронну заявку, яку потрібно буде заповнити.

15 березня відбудеться пленарне web-засідання, де учасники конференції зможуть представити та обсудити матеріли конференції. Умови участі у web-засіданні буде надіслано учасникам після реєстрації.

Слід зазначити, що участь у конференції для студентів, аспірантів та молодих учених – безкоштовна. А робочі мови конференції – англійська, українська, польська та російська. За результатами конференції буде видано електронний збірник тез. Матеріали повинні бути представлені у вигляді текстового файлу обсягом не більше 4 сторінок формату А5 (формат *. doc, поля – 2 см з кожного боку сторінки; шрифт – TimesNewRoman; кегль – 10 пунктів; інтервал – 1; абзацний відступ 1см). Збірник тез буде надісланий учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси.

Инф.лист_укр

shablon