У СНУ імені В. Даля обрали найкращого куратора року

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля визначили кращого куратора року. У загальноуніверситетського конкурсу «Кращий куратор року» взяли участь 16 представників різних факультетів університету.

Куратор не лише знайомить студентів з історією рідного університету, його традиціями, досягненнями, перспективами професійного зростання, але і на своєму прикладі – показує риси високих особистісних якостей. Визначення кращого куратора проводилося на всіх кафедрах, і найдостойніші отримали можливість взяти участь у фіналі конкурсу і дізнатися, хто ж з них лучних.

Теплі слова подяки конкурсантам і всім присутнім у залі сказала проректор з науково-педагогічної роботи, професор Галина Щедрова.

«Сьогодні, коли по всьому університету розпочався захист дипломних і магістерських робіт, ми підводимо підсумок конкурсу« Кращий куратор року». Ми хочемо цим ще раз сказати, що інститут кураторів – це дуже важлива ланка в нашій роботі», – зазначила Галина Щедрова.

За бездоганну роботу, високий рівень педагогічної майстерності та значний особистий внесок у виховання студентів почесною грамотою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля було нагороджено кращих кураторів. Крім того, кожному конкурсанту була подарована книга «Ми-Далівці».

Кураторам належало показати свої можливості у трьох конкурсах. У першому конкурсі їм належало представити себе і свою групу. Другим випробуванням став творчий конкурс, в якому викладачі отримали можливість показати, на скільки міцно вони взаємодіють зі своїми студентами. Третє випробування було самим компрометуючим для педагогів – вони повинні були відповісти на низку запитань щодо своєї групи і не тільки. Всі конкурсанти впоралися з поставленим завданням чудово.

За рішенням журі перше місце зайняв доцент кафедри соціології факультету масових комунікацій, куратор групи МК-551 Андрій Яковенко. Третє місце завоював доцент кафедри історії держави і права юридичного факультету, куратор групи ЮІ-151 Сергій Жданов. Третє місце дісталося викладачеві кафедри приладів факультету електротехнічних систем, куратору груп ЕТ-391 і ЕТ-371 Світлані Швець.

Протягом всього концертного дійства своїм талантом радували всіх присутніх народний ансамбль сучасної естрадної пісні «Світанок України» та збірна команда університету з фанк-аеробіки.

Студенти Андрія Яковенко – кращого куратора року, не могли стримати сліз радості. Сам переможець теж не міг приховати своїх почуттів. Про те, на скільки сильно він відчував підтримку своєї групи (яка, до речі, в цьому році випускається), відповідь була несподіваною:

«Я скажу досить банально. Немає моєї групи та немає мене. Ми за п`ять років стали на стільки взаємозалежні, взаємопов`язані, взаємопроникненні, взаімодушевні, що я сьогодні просто віддавав їм борг. Цей шлях завдовжки в п`ять років вони повинні були пройти чесно і відповідально. І, не дивлячись на всі спокуси, і труднощі нашого життя, вони не зійшли з цього шляху. І за ці роки вони пройшли йщго, як чесні люди, і це найголовніше », – зазначив Андрій Яковенко.

Свої відчуття від перемоги, доцент кафедри соціології відзначив як приємні. Звичайно, у нього була надія на якісь заохочувальні номінації, але першого місця він не очікував.

«Я не граю, коли кажу, що це не моя нагорода. Мені приємно, що і факультет, і група, на думку журі – найкращі. Хоча і без рішень журі знав, що вони найкращі», – поділився враженнями переможець.