У СНУ імені В. Даля пройшла Перша Всеукраїнська студентська олімпіада з латинської мови у режимі on-line

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася I Всеукраїнська студентська олімпіада з латинської мови, проведена у режимі on-line.

Організатором та координатором олімпіади виступила кафедра іноземних мов Далівського університету (завідуючий кафедри Володимир Краснопольський).

В олімпіаді взяли участь студенти спеціальності «Переклад» Східноукраїнського національного університету групи ФФ-391 та студенти Донбаського державного технічного університету.

Важливість проведеної олімпіади та необхідність її продовження у майбутньому відзначили почесні гості олімпіади: проректор з науково-педагогічної роботи, інформаційних технологій та міжнародних зв`язків Східноукраїнського національного університету професор Валерій Дядичев, начальник науково-методичного відділу університету Олександр Серебряков та провідний спеціаліст науково-методичного відділу Людмила Лисих.

Захід показав серйозну зацікавленість студентів історією латинської мови, а також питаннями культури, науки, освіти та архітектури Стародавнього Риму. Учасники олімпіади виявили відмінні знання з латинської граматики та фонетики.

«Безумовно, вивчення латинської мови надає студентам безмежного мовного потенціалу, а тому є необхідним не тільки для філологів, але й для всіх гуманітарних спеціальностей», – зазначають викладачі кафедри іноземних мов.