У святкові дні у Далівському університеті розкажуть про нові правила прийому

У суботу, 24 березня об 11:00 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться День відкритих дверей, на який запрошуються абітурієнти та їх батьки. Захід відбудеться за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, перший корпус, актова зала.

Гості університету матимуть змогу особисто познайомитися університетом, деканами факультетів, викладачами, студентами, а також отримати інформацію щодо правил вступу у цьому році. В плані заходів – концертна програма, присвячена двом датам: Другій річниці з дня присвоєння СНУ ім. В.Даля Кабінетом Міністрів України найвищого статусу – статусу самоврядного автономного дослідницького університету та Дню народження університету.

Незважаючи на те, що нововведень у цій вступній кампанії не багато, приймальна комісія зауважує на ключову відмінність – підвищення прохідного балу за профільним конкурсним предметом до 140. Як і минулого року, додаткові переваги мають випускники підготовчих курсів. Вони при вступі на природно-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки можуть отримати додатково до 20 балів.

Прийом заяв та документів для охочих навчатися за денною формою розпочинається 2 липня, а 20 липня – для заочної. Закінчується прийом документів 17  липня та 9 серпня відповідно.

Нагадаємо, що СНУ ім. В.Даля 24 березня 2010 року отримав  статус національного самоврядного (автономного) дослідницького вищого навчального закладу. На Луганщині це єдиний навчальний заклад найвищого рангу. Через декілька днів, 27 березня Далівський університет святкуватиме 92-гу річницю з дня заснування.

Підготувала Галина Щербак