У телестудії Далівського університету Радник Посольства США в Україні розповіла студентам про вибори у Сполучених Штатах Америки

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідала Радник Посольства США в Україні з питань преси, освіти та культури Мішель Логсдон. В учбовій телестудії вона прочитала лекцію про вибори у США для студентів факультету масових комунікацій, які навчаються за спеціальностями «журналістика», «політологія», «соціологія». Спілкування зі студентами відбувалося двома мовами – українською та англійською. При цьому більшість запитань щодо політичної ситуації у США студенти задавали саме англійською, продемонструвавши як відмінне знання мови, так і обізнаність у політичній ситуації у США. У рамках свого візиту Мішель Логсдон зустрілася з ректором Далівського університету професором Олександром Голубенком. Для пані Логсдон було приємною несподіванкою, що у СНУ ім. В. Даля є софтбольна команда «Ніка-Далівський університет», яка вже 15 разів поспіль виграє Чемпіонат України. Як відомо, софтбол – суто американський вид спорту. За словами гості, вона сама займалася цим видом спорту. Ректор університету запропонував провести матч між «Нікою» та софтбольною командою Посольства США в Україні. Нагадаємо, що Далівський університет та Посольство США в Україні вже кілька років тісно співпрацюють. А учбова телевізійна студія СНУ ім. В. Даля, в якій проходила зустріч пані Логсдон та студентів Далівського університету, була створена в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні у 2006 році.