У Євпаторійському відділенні Далівського університету розпочали традицію відкритих зустрічей зі священиками

Цей цикл зустрічей з релігієзнавства відкрив у Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля настоятель Ільїнського храму, благочинний Євпаторійського округу Сімферопольської Кримської Єпархії протоїрей Георгій Куніцин. Зустріч була присвячена історії православ`я в Криму. У конференц-залі, де проводилось заняття, зібралися студенти спеціальностей «транспортні технології» та «машинобудування». Цікаво, що більшість з них – представники різних національностей: українці, росіяни, кримські татари, вірмени, греки, азербайджанці. Отець Георгій розповів їм про історію православної віри, про витоки її появи в Криму, про храми і каплиці стародавньої Євпаторії. Детально він описав історію євпаторійських храмів: храму святого пророка Ільї й найбільшого православного собору Крима – Свято-Миколаївського, який, до речі, вважається мініатюрною копією храму Святої Софії у Константинополі. Годинну зустріч студенти слухали з непідробленою зацікавленістю. Відповівши на запитання студентів, отець Георгій побажав студентам, що входять у доросле життя, здоров`я духовного й тілесного, благополуччя земного й небесного. Він призвав їх у наш складний час, керуючись вічними цінностями і, порівнюючи свої можливості й потреби, не сидіти, склавши руки, а працювати, і з Божою допомогою досягати земного щастя. «Для духовного зростання й орієнтації молоді на високі життєві цінності такі зустрічі мають велике значення, – розповіла завідуюча Євпаторійським відділенням Кримського факультету Вікторія Струніна. – В нашому відділенні цьому аспекту приділяється особлива увага і проводиться велика кількість культурно-виховних заходів. Окрім цього, ця робота допомагає забезпеченню духовного єднання поколінь, вихованню патріотизму, пошані до старших товаришів, культури й історії рідного вишу та краю. У майбутньому ми плануємо продовжити зустрічи, щоб студенти дізналися про розвиток інших релігій на території Криму».