У змаганнях за Кубок Луганської області зі спортивної та фітнес аеробіки далівці вибороли 4 перших місця

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшли змагання за Кубок Луганської області зі спортивної та фітнес аеробіки. Участь брали спортсмени від 10 до 25 років, кожен у своїй віковій категорії. Збірна команда СНУ ім. В. Даля виборола 1 місце в номінації «фітнес аєробіка». Перше та друге місця в номінації «фанк-аеробіка» зайняла фанк-команда Далівського університету (тренер Олена Капустіна). В індивідуальних виступах серед жінок перше місце посіла далівчанка Євгенія Меркулова, серед чоловіків – студент математичного факультету Олександр Романенко. У номінації «спортивні трійки» студенти СНУ ім. В. Даля посіли 2 місце. В номінації «стренфлекс» далівець Олексій Данілов зайняв 3 місце. «Маючи на увазі те, що збірна команда Далівського університету існує лише другий рік, вона займає високі місця у змаганнях. Сьогоднішнім результатом я задоволена, проте бачу, що рости ще є куди. Авжеж, завжди очікуєш більшого, але тихіше їдеш – далі будеш», – розповіла тренер збірної команди СНУ ім. В. Даля Ольга Старунова. Зараз далівці готуються до участі у змаганнях за Кубок України, який розпочнеться в Ялті 6 грудня.