Участь у Львівській Моделі Організації Об’єднаних Націй

Шановні колеги! Раді повідомити, що III Всеукраїнська Модель ООН 2017 відбудеться 3-5 березня 2017 року у Львові. Темою заходу є "Цілі Сталого Розвитку".

Запрошуємо усіх зацікавлених учнів старших класів, студентів, аспірантів, випускників вищих навчальних закладів взяти участь у Львівській Моделі ООН. Можемо Вас запевнити, що даний захід буде цікавим абсолютно всім – не залежно від спеціалізації та профілю.

Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати власні ораторські навики, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти як працює найбільша світова політична організація. Завдяки такому елементу як моделювання та імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники у якості делегатів дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх можливого вирішення завдяки механізмам ООН.

У випадку запитань звертайтесь – е-mail: lvivmun@sii.org.ua або звертайтесь за телефоном 097 777 13 15

Дедлайн: 2017-02-05

Веб-сайт