«Університетський» парк Далівського університету преобразився до святкування 70 річниці створення Луганської області

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом вересня приводили до ладу територію «Університетського» парку. Близько півтори тисячі далівців взяли участь у масовому заході. Вони косили траву, приводили до ладу рослинність, утилізували сміття тощо. Особливо старанно взялися за прибирання студенти факультетів природничих наук, філологічного, масових комунікацій, механічного, електротехнічного. «Університетський» парк існує з 2001 року. Він розташований на площі в 4,12 гектарів. «Ми приділяємо особливу увагу виховному процесу, – підкреслила професор, проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи Галина Щедрова. – Оскільки наше завдання не тільки дати знання з професії, але й виховати багатогранну особистість, майбутню еліту нашої країни. Подібні заходи наочно демонструють працелюбність наших студентів та, звісно, прищеплюють їм повагу до навколишнього середовища». Слід зазначити, що далівці активно беруть участь в культурних, спортивних та трудових заходах як загально університетського, так і всеукраїнського масштабів. Для цього в університеті діють понад 30 колективів художньої самодіяльності, у спортивному клубі для всіх охочих відкрито секції за 17 видами спорту, студенти щороку працюють у будівельних загонах. Далівці беруть активну участь у благодійних акціях та роботі громадських організацій.