Print

Усе про вступ на Дні відкритих дверей онлайн

 

Відповідальний секретар Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Вікторія Гніденко та керівниця Освітнього центру «Донбас-Україна» при СНУ ім. В. Даля Інна Мелконова розповіли про особливості вступу через Освітні центри «Донбас/Крим-Україна» у 2021 році під час останнього з весняного циклу Дня відкритих дверей онлайн.

ОЦ «Донбас-Україна» при СНУ ім. В. Даля створено у 2016 році в числі перших подібних центрів в Україні.

Скористатись правом вступу через ОЦ можуть особи, які закінчили навчання на тимчасово окупованій території або лінії розмежування після 20.02.2014 та проживають на тимчасово окупованій територій, лінії розмежування або переселились з неї після 01 січня 2021 року. З переліком населених пунктів, які входять до тимчасово окупованих та знаходяться на лінії розмежування та умовами вступу через ОЦ абітурієнти можуть ознайомитись на нашому сайті та за посиланням.

Треба зазначити, що кожного дня з 9:00 до 18:00 працює Урядова гаряча лінія для вступників з тимчасово окупованих територій (0-800-504-425). Це Урядова гаряча лінія працює спільно з Фондом «Відкрита політика» і Міністерством освіти. 

Також ми нагадуємо, що дипломи та інші освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та АР Крим, не визнаються та не мають юридичної сили ні в Україні, ні в інших країнах світу.


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!