Print

Усі далівчанки-учасниці обласного конкурсу краси посіли призові місця

 

 Студентки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталія Дубовик, Олександра Бірючкова та Крістіна Гладкіх посіли призові місця та отримали нагороди в номінаціях у фіналі обласного конкурсу краси серед студентської та учнівської молоді «Miss Луганщина 2012».

У фінальному змаганні взяли участь 20 красунь віком від 15 до 23 років з Луганська, Алчевська, Петровського та міста Ровеньки. А у першому відбірковому турі взяли участь більше 80 дівчат з Луганської та Донецької областей.

На фіналі конкурсанткам пропонувалося продемонструвати свою красу, грацію та чарівність у декількох дефіле – «Знайомство», «Бікіні», «Стиль та розкіш», вихід у вечірніх сукнях та «Родзинка вечору». За задумом організаторів, на останньому дефіле учасниці мали показати оригінальні сукні, виготовлені самостійно з підручних матеріалів на тему «Парад планет». Також дівчата мали здивувати журі своїми виступами на конкурсі талантів, а у конкурсі «Інтерв’ю» довести, що вони мають не тільки приголомшливий зовнішній вигляд, але й гострий розум.

Студентка другого курсу кафедри журналістики Далівського університету Наталія Дубовик отримала стрічку «ІІ Віце-міс Луганщина 2012» та здобула перемогу в номінації «Міс Чарівність».

Наталія захоплюється літературою та пробує сили в журналістиці. У шкільні роки посіла перше місце на конкурсі «Міс гімназія», брала участь майже у всіх молодіжних конкурсах рідного  міста Алчевська.

На конкурсі талантів далівчанка заспівала пісню гурту «Город 312» «Останусь», а під час її виступу глядачі мали можливість бачити кадри з фільму «В июне 41-го».

«Мій номер був присвячений темі кохання на війні. Він вийшов сумним, і я бачила, що викликала в присутніх у залі бурхливі емоції. Свій номер я підготувала за останні три дні, адже спочатку збиралася виступати зі скоромовкою. Але я розуміла, що в цьому жанрі не маю достатнього досвіду, тому не зможу вразити та здивувати глядачів та журі», – розповіла красуня.

На дефіле «Родзинка вечору» Наталія презентувала сукню, що символізувала планету Змелю. Спідниця костюму була зроблена з паперу, а ліф складався з двох половинок глобусу. Сукня та волосся конкурсантки були прикрашені паперовими квітами та метеликами.

Наталія Дубовик дуже задоволена участю в конкурсі та пишається тим, що отримала титул ІІ Віце-міс. У майбутньому вона планує поєднувати роботу за спеціальністю з кар’єрою у фотомодельному  бізнесі, тим паче, що перший крок у напрямку вже зроблено. «Після нагородження мені запропонували взяти участь  у проекті «Найкрасивіші українки – 2012». Для мене участь у конкурсі краси – перший крок до нових цілей.  Моє кредо «Прийшов, побачив, переміг», тому я сподіваюсь досягти успіхів у багатьох сферах життя», – зазначила студентка.

Друга представниця Далівського університету другокурсниця Олександра Бірючкова отримала стрічку «І Віце-міс Луганщина 2012» та стала найкращою в номінації «Міс Привабливість». Дівчина  навчається на кафедрі міжнародної економіки.

Олександра любить проводити вільний час із друзями. Вісім років свого життя вона присвятила заняття у народному ансамблю танцю «Барвінок», а у шкільні роки брала участь в учнівських конкурсах краси.

На конкурсі талантів дівчина представила танцювальний номер «Стиляги». «Я вважаю, що ліричні повільні танці не підходять для таких масштабних конкурсів.  Тому я не випадково обрала дуже  запальний та емоційний танець, адже я прагнула поділитися своєю енергією з глядачами та членами журі», – поділилася Далівська красуня.

На дефіле «Родзинка вечору» Олександра представила сукню-трансформер у вигляді Землі. Вбрання конкурсантки складалося з 300 склеєних афіш та світодіодних елементів. «Я подумала, що робити сріблясту сукню з дисками та дзеркалами – дещо банально. Особливість мого костюму – в рухливих частинах, що складаються в кулю – нашу планету Землю», – підкреслила студентка.

Олександра Бірючкова не ставить собі за мету стати моделлю, адже зараз для неї головне – стати висококваліфікованим спеціалістом в обраній спеціальності. Для дівчини конкурси краси – можливість стати кращою, етап саморозвитку, новий досвід. На нагородженні керівництво обласного телеканалу «ЛОТ» запропонувало далівчанці взяти участь у ранковому шоу «Подъем». «Я обов’язково прийму цю привабливу пропозицію та випробую себе у журналістиці. Можливо, це змінить моє майбутнє», – зазначила красуня.

Студентка магістратури кафедри фінансів Крістіна Гладкіх отримала перемогу відразу в кількох номінаціях: «Міс Глядацьких Симпатій», «Міс Луганщина 2012 online» за результатами голосування на луганському сайті 0642.ua та «Міс Луганщина 2012» за результатами голосування на сайті «В городе. Луганск».

У минулому Крістіна займалася художньою гімнастикою, а зараз її головне захоплення – танці. Вже близько п’яти років вона входить до складу танцювального проекту   «УниверSTAR». У березні 2012 року вона отримала титул «Міс Грація» на конкурсі краси журналу «Life and motion».

На конкурсі талантів далівчанка представила ліричний танець «Liber tango». У номері конкурсантка разом зі своїми подругами  з танцювального проекту передала три стихії, що супроводжують кожну людину протягом всього життя, – повітря, воду та вогонь.

 «Вибір сукні для дефіле «Парад планет» був дуже непростим. Ми декілька разів переробляли вбрання, поки не досягли потрібного результату», – зазначила далівчанка. Її костюм складався зі сріблястої сукні та «орбіти» з поролону та проволоки зі світодіодними елементами та символізував парад планет.

Для Крістіни головним пріоритетом є навчання, тому зараз вона не планує професійно займатися модельним бізнесом. Дівчина розповіла, що перемога у кількох номінаціях стала для неї приємною несподіванкою: «Я не очікувала, що отримаю ці нагороди. Для мене головною була участь, а не перемога. Але я дуже рада, що так багато людей оцінили мене та підтримали».

Нагадаємо, що обласний конкурс краси серед студентської та учнівської молоді «Miss Луганщина» проходить щорічно з 2009 року. Його було організовано силами Молодіжної громадської організації «Союз студентов Луганщины» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

 Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: Наталія Дубовик, Олександра Бірючкова, Крістіна Гладкіх