Успішна участь студентки Далівського університету на студентських олімпіадах

Студентка факультету логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Вікторія Коваленко взяла участь у I Міжнародній студентській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності» у складі збірної команди України. В особистому заліку вона посіла II місце і нагороджена Дипломом оргкомітету. На олімпіаді, яка проходила в місті Харкові, збірна команда України посіла I місце. Студенти з України, Росії, Польщі та Словаччини виступали в командному заліку та боролися за особисту першість. Міжнародна олімпіада проходила в чотири етапи у формі ділових ігор, в ході яких пропонувалися оригінальні рішення за висунутими завданнями. «Ця олімпіада дуже цікава, – розповідає студентка СНУ ім. В.Даля Вікторія Коваленко, – вона дозволяла не тільки проявити свої знання, а також виявити кмітливість, винахідливість, вміння логічно мислити та розмірковувати. Я сподіваюсь взяти участь у наступних олімпіадах та наукових конференціях. Для мене вони дуже цікаві та захоплюючі». Після змагань студенти мали можливість безкоштовно відвідувати музеї, виставки та театр для ознайомлення з історією й культурою міста. Членами журі були також представники Польщі та Словаччини. Вони оцінили високий рівень підготовки учасників та самої олімпіади. Крім того, вони ініціювали проведення наступної II Міжнародної студентської олімпіади в Словаччині. Це вже друга участь Вікторії Коваленко у студентських олімпіадах. У квітні цього року на Всеукраїнській студентській олімпіаді вона посіла перше місце.