Увага! День відкритих дверей!

16 березня 2013 року о 10:00 Інститут філософії та психології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У програмі Дня відкритих дверей на Вас чекає : виступ директора Інституту філософії та психології Вікторії Суханцевої, спілкування з завідуючими кафедр, викладачами та студентами. Абітурієнти зможуть більше дізнатися про умови вступу та умови навчання в Інституті, можливості майбутнього працевлаштування випускників, додаткову освіту та студентське життя у СНУ ім. В. Даля.

До складу інституту входить сім кафедр: кафедра прикладної філософії та теології; кафедра проблем людини та філософії здоров’я, кафедра психології, кафедра світової філософії та естетики, кафедра соціальної та практичної психології, кафедра фізичного виховання, кафедра філософії культури та культурології. Інститут проводить підготовку за спеціальностями: філософія, психологія, практична психологія, здоров’я людини, документознавство та інформаційна діяльність, туризм, готельне господарство.

День відкритих дверей відбудеться за адресою: кв. Молодіжний, 20а, 2 навчальний корпус, ауд. 326.

Підготувала : Ірина  Лебедь