Print

Увага! Конкурс для абітурієнтів!

 

 Інститут юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує випускників загальноосвітніх шкіл та учнів коледжів взяти участь у конкурсі з правознавства та історії.

 Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету та надати конкурсну роботу за темами «Професія юрист: як я її собі уявляю» або «Професія історик: як я її собі уявляю». Останній строк подачі документів – 28 березня 2013 року. Автори кращих робіт будуть нагороджені призами на дні відкритих дверей Інституту юриспруденції та міжнародного права Далівського університету 6 квітня 2013 року.

Конкурсна робота має бути виконана самостійно. На титульному листі необхідно вказати назву роботи, ПІБ учасника, навчальний заклад та клас. Обсяг друкованого тексту – до 5 сторінок (шрифт Times New Roman, кегль – 14, полуторний міжрядковий інтервал). Обов’язковими в структурі роботи є такі елементи, як вступ, основна частина, висновок та список використаних джерел.

Матеріали на конкурс необхідно надіслати за адресою abiturnabor@gmail.com. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +380 50 985 16 99.  Анкету можна скачати тут.

Нагадаємо, що Інститут юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В.Даля готує фахівців в області юриспруденції (судова та прокурорсько-слідча діяльність, міжнародно-правові відносини, громадянська та господарська юстиція), історії та архівознавства. До його складу входять шість кафедр: «Правознавство», «Всесвітня історія та міжнародне право», «Історія України», «Конституційне право», «Архівознавство та суспільно-правові науки» та «Господарське право».