Увага! Конкурс «Луганський бабак миролюбний та хазяйновитий» до Міжнародного дня миру

Запрошуємо прийняти участь у Конкурсі художньої творчості з живописної композиції до Міжнародного дня миру (21 вересня) на тему: «Луганський бабак миролюбний та хазяйновитий».

Метою та завданнями Конкурсу є:

• формування позитивного іміджу та бренду Луганської області;
  • виховання у підростаючого покоління поваги та любові до національного та світового академічного художнього мистецтва;
  • виявлення та підтримка обдарованих дітей, молоді, сприяння розкриттю їх індивідуальності;
  • формування національної, громадянської самосвідомості молоді засобами мистецтва;
  • сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства;
  • пошук нових форм і методів роботи з творчою та обдарованою молоддю;
  • сприяння соціальній єдності та примиренню, створенню безпекового середовища  на Луганщині.

Конкурс робіт проводиться за трьома віковими категоріями:

• молодша категорія –від 8 до 10 років;
  • середня категорія -від 11 до 13 років;
  • старша категорія -від 14 до 17 років;
  • окрема категорія – від 18 та  старше років.

Окремо оцінюються роботи учнів спеціалізованих установ (художніх шкіл, гуртків, центрів тощо і всіх бажаючих, згідно вікових категорій).

Термін подання робіт: до 17:00 21.10.2017 р.

Роботи необхідно надіслати на адресу Ресурсного центру зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59-а, ауд. 509-а (контактні особи: Інна Семененко, моб. тел. 0505332100; Андрій Жидков, моб. тел. 0955216776 (до визначеного терміну прийому робіт).

Після збору робіт, журі з представників організаторів Конкурсу визначе переможців: лауреатів, які посіли І-ІІІ місця, за підсумками набраних балів. Крім того, в кожній віковій категорії запроваджується призи глядацьких симпатій на підставі відкритого голосування в Інтернет. Переможці будуть заохочені призами.

Організатори Конкурсу: ГО «Фундація «Простір», Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Програма розвитку ООН "Відновлення та розбудова миру" (за її напрямком роботи в Луганській області: “Безпека, соціальна єдність та примирення”), Луганська обласна державна адміністрація–обласна військово-цивільна адміністрація (Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності та Департамент масових комунікацій),  ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», Ресурсний центр зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля.