В абітурієнтів Луганщини з`явився свій сайт

Для абітурієнтів Луганщини процедура одержання необхідної інформації про вступ значно спростилася – у мережі Інтернет з`явився веб-сайт «Abiturient on-line», покликаний дати відповіді на всі питання з цього приводу. Ресурс розміщений на сервері Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою www.vstup.snu.edu.ua. Проект ініційований і втілений у життя Далівським університетом.

Інтернет-сторінка створювалася з урахуванням досвіду роботи приймальної комісії з абітурієнтами та їхніми батьками. Ресурс покликаний допомогти сьогоднішньому школяру поетапно відповісти на самі актуальні, але іноді складні життєві проблеми. Тому навігація передбачає відповіді на питання «Ким бути?», «Де вчитися?», «Як вступити?», «Що таке студентське життя й довузівська підготовка?». На сайті можна знайти інформацію про правила прийому й пільги, список сертифікатів для вступу. Ті, хто не визначився з майбутньою професією, можуть скористатися спеціальним сервісом сайту – психологічними тестами для визначення професійної спрямованості.

«Практика роботи приймальної комісії показала, що сьогодні багато випускників шкіл навіть до моменту подачі документів у вуз не визначилися зі спеціальністю, а іноді й навіть напрямком, з яким вони хотіли б зв`язати своє подальше життя, – відзначив проректор з науково-педагогічної роботи доктор технічних наук Павло Носко. – Тому до розробки сайту ми залучили психологів, які розробили тестову систему визначення схильностей до напрямків підготовки».

У рубриці «Запитання, що часто задаються» розміщені відповіді на «стандартні» питання щодо пакета необхідних документів для вступу, строків їхньої подачі, методики зарахування й багато іншого, що вже сьогодні хвилює абітурієнтів і їхніх батьків. Довідатися про студентське життя можна в розділі «Я студент», де розміщені фото- і відеоматеріали. Для економії часу передбачений розділ «Постав своє питання приймальної комісії», де абітурієнти й батьки можуть одержати від фахівців відповідь на питання, що цікавлять.