В актовій залі Далівського університету пролунав останній дзвоник

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося свято «Останній дзвоник» для випускників факультету масових комунікацій.

На урочистому заході випускники-2012 танцями, піснями, віршами та жартівливими сценками згадували про яскраві події минулих студентських років: Перше вересня, знайомство з викладачами та одногрупниками, перша сесія, загальноуніверситетські свята тощо.  Також вони представили глядачам короткометражний  соціально-студентський трейлер про життя в гуртожитку «Общага» та презентацію з фотографій п’ятикурсників «Випускникам присвячується».

Представники студентської ради факультету масових комунікацій Далівського університету відзначили почесними грамотами декана факультету, кандидата філологічних наук, доцента Тетяну Міронову («За найчарівнішу посмішку в університеті»), заступника декана з навчальної та виховної роботи, старшого викладача Наталію Панкову  («За бадьорість настрою у повсякденному житті»), завідувача кафедрою соціології,  доктора соціологічних наук, професора Бориса Нагорного  («За чуйність до студентів»), завідувача кафедрою політології та міжнародних відносин, доктора політичних наук, професора Галину Щедрову («За вміння зацікавити студента») та завідувача кафедрою журналістики, доктора філологічних наук, професора Юрія Фесенка («За блискуче володіння ораторським мистецтвом»).

«Я вдячна вам за те, що ви були, за те, що багато чому мене навчили, насамперед – терпіти, бути поблажливою, радіти та продовжувати вірити, – привітала випускників Тетяна Міронова. – Я вірю в те, що де б ви не були та чим би не займалися, ви завжди будете пам’ятати ці роки, і одним з найсильніших ваших бажань буде бажання побачити один одного та нас. Чим би ви не займалися, куди б вас не закидала доля, нехай для вас завжди буде ввімкнено опцію «бути щасливим»».

Найкращі та найактивніші випускники також отримали почесні грамоти від студентської ради факультету:  «За активну участь у житті факультету» відзначили Вікторію Усачову, «За дисциплінованість та авторитетність у групі» – Дар’ю Лігуз, «За наукові досягнення» – Олену Бугайову; Дар’я Петуніна отримала грамоту «За соціальну активність та гуманність», Олександра Кравченко – «За політологічну впевненість та професіоналізм», а Марина Бобрилькіна – «За творчий підхід до праці та активну участь у житті факультету».

Нагадаємо, що згідно з листом МОНмолодьспорту № 1/9-426 від 02.06.2011р. «Щодо організації навчального процесу в 2011/2012 навчальному році у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», навчальний рік було скорочено. Так, екзаменаційна сесія після другого семестру закінчується 5 червня 2012 року, державна атестація за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра  – до 25 травня 2012 року, а видача документів про вишу освіту  – до 5 червня 2012 року.

Підготувала: Наталія Осичнюк