В Далівському університеті лікар-окуліст веде безкоштовний прийом

З ініціативи профспілкового комітету кваліфікований лікар-окуліст проводить безкоштовний прийом викладачів і співробітників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Окуліст дає консультації, підбирає окуляри. Щорічно разом з ректоратом профспілковий комітет університету забезпечує проведення безкоштовних медичних профілактичних оглядів викладачів і співробітників університету, у тому числі флюорографію. Профком домовляється з фахівцями, забезпечує їх приміщенням й оплачує їхню працю. Метою подібних заходів є визначення різних розповсюджених захворювань, які можна попередити на ранніх стадіях. Голова профспілкового комітету, доктор технічних наук, професор Павло Носко відзначив: «Медичні профілактичні огляди – це, насамперед, турбота про здоров’я колективу університету. Наші співробітники можуть заощадити час і гроші. Адже черги у лікарнях завжди забирають багато часу й чимало грошей».