В Далівському університеті обговорили трудовий потенціал України

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшла міжнародна науково-практична конференція «Формування та розвиток трудового потенціалу України: проблеми і перспективи».

Організаторами виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України,  Міністерство економічного розвитку і торгівлі АР Крим, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Луганська обласна державна адміністрація, Відкрите акціонерне товариство «Холдингова компанія «Луганськтепловоз», L&J Techtrading Sp.z.o.o. (Варшава Польща), ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna (Польща).

В роботі конференції взяли участь науковці та практики з України, Польщі, Росії та інших країн світу. Учасники конференції, проаналізувавши та обговоривши питання щодо демографічного стану країни, наявності нелегальної зайнятості, суттєвої зміни цінностей населення, роботи державної служби зайнятості, удосконалення системи формування, розвитку та використання трудового потенціалу, виявили недоліки та намітили головні шляхи вирішення проблем. У ході обговорення стану та проблем  формування та розвитку трудового потенціалу України науково-практична конференція внесла сімнадцять пунктів рекомендацій. З ними можна ознайомитися на сайті Євпаторійського відділення СНУ ім. В.Даля (http://www.evp.snu.edu.ua/vcheni-govorjat-pro-trudovij-potentsial-ukrayini.html).

У рамках роботи конференції учасники  ознайомилися з базою Далівського університету у Євпаторії та відвідали один з найкращих пам’ятників міста, який входить до екскурсійного маршруту «Малий Ієрусалім» – комплекс «Караїмські кенаси».

Матеріали конференції опубліковано в «Збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Формування та розвиток трудового потенціалу України: проблеми і перспективи» та науковому журналі «Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля».