В Далівському університеті пройшли Дні донора

Студенти Східноукраїнського національного університету імені В. Даля взяли участь в щорічній акції по збору крові – «День донора». Найактивніші факультети получили почесні грамоти від ректора вузу.

В нашому університеті існує багато традицій. Одна з них – гуманне ставлення до людей, прагнення підтримати їх у тяжкі періоди: хвороба, аварія, втрата працездатності. Крапля крові може врятувати людське життя. Тому щорічно в університеті проводяться “Дні донора”, завдяки участі в яких студенти реально допомагають хворим людям.

У “Днях донора” взяли участь 210 студентів і співробітників. Ця благородна акція відбулася за сприянням деканів факультетів, завідуючих кафедрами і кураторів.

Найбільшу активність проявили студенти факультетів прикладної механіки і матеріалознавства (декан Соколов В.І.), електротехнічних систем (декан Захарчук О.С.), комп’ютерних наук (декан Жариков Е.В.), систем рейкових комунікацій (декан Могила В.І.), логістики (декан Нечаєв Г.І.), систем автомобільних комунікацій (декан Кравченко О.П.). Ці факультети нагороджені почесними грамотами ректора університету.