В Далівському університеті розглядають проблеми глобалізації

В Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проходить ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених „Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки”. Організатором виступила кафедра економічної кібернетики факультету управління. Проходить конференція в рамках святкування 10-річчя факультету управління Далівського університету. Проректор з наукової роботи СНУ ім. В.Даля, професор, доктор технічних наук Юрій Осенін від імені ректората привітав присутніх з початком конференції: „Ця конференція – подія для Далівського університету. Важливо те, що в цих стінах зустрілися представники всіх регіонів України. Дійсно, наука не має кордонів”. Близько 300 доповідачів протягом 3-х днів обговорюватимуть проблеми глобалізації і розглядати моделі стійкого розвитку економіки. „А проблем багато, – зазначив декан факультету управління, доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою „Економічна кібернетика” Султан Рамазанов. – Це і економічні, і політичні, і соціальні проблеми. Ми живемо у час дуже стрімких перетворювань. Швидкість змін набагато вище швидкості сприйняття. Ми занепокоєні тим, що діється з нами зараз і що чекає завтра. І наша задача – навчитися жити і діяти в умовах глобалізації”.