В Далівському університеті визначили найсильніших юнаків

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили проміжні підсумки загальноуніверситетської студентської універсіади між факультетами з дисциплін «Гирьовий спорт» та «Жим лежачи». Змагання проводилися на базі кафедри фізичного виховання.

У змаганні з гирьового спорту взяли участь 26 спортсменів, які змагалися у особистому та командному заліках. У результаті перше місце у командному заліку виборола команда факультету електротехнічних систем на чолі з Олегом Гужим. Команда Інституту прикладної механіки та матеріалознавства під керівництвом Валерія Захарова посіла друге місце. Відповідно третє дісталося навчально-науковому інституту праці та соціальних технологій, команду якого організовував Миколай Кудінов.

До вправи «Жим лежачи» долучилася більша кількість спортсменів, а саме 72 далівця продемонстрували свої фізичні здібності та волю до перемоги. В цьому виді боротьба розгорталася також у двох заліках особистому та командному. Особиста боротьба визначила 21 переможця у різних вагових категоріях від 53 до 105 кілограмів. Команди ж розподілились так: перше місце – Інституту прикладної механіки та матеріалознавства, друге – команда факультету електротехнічних систем, третє – збірна команда факультету систем рейкових комунікацій та філологічного факультету.

Нагадаємо, змагання в рамках універсіади проходять протягом усього навчального року. У цьому році в універсіаді беруть участь дванадцять команд, самостійно сформованих факультетами. А в кінці навчального року буде підведені загальні підсумки, що визначать серед інститутів та факультетів абсолютного чемпіона.

Підготувала: Ірина Лебедь