В освітньому осередку Краснодону з підготовки інженерів – КраФІМу – науковці обговорили проблеми вугільних регіонів СНД

У Краснодонському факультеті інженерії та менеджменту (скорочено – КраФІМ) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Економічні, екологічні та соціальні проблеми вугільних регіонів СНД».

Конференція своєю тематикою зацікавила не тільки науковців, але і керівників підприємств вугільної галузі. Серед учасників конференції – фахівці з Луганської та Донецької областей, надіслані матеріали  з  Київа, Львова, Житомира, Севастополя,  Харкова. Також були надіслани довіді від закордоних вчених з Польщі, Ізраїлю та Росії. Робота проходила у трьох секціях: економічні, екологічні та соціальні проблеми. Тільки тези доповідей склали майже 400 сторінок корисної інформації щодо вирішення питань, яких у вугільних регіонах достатньо. Серед розглянутих тем – управління, маркетинг, збут товару на підприємстві, формування соціально-економічної стратегії регіону у кризисний період, екологічна безпека підприємств, правові аспекти роботи, перспективи та методики дослідження нових матеріалів у вугільній промисловості тощо.

Зараз Краснодонський факультет інженерії та менеджменту веде підготовку висококваліфікованих фахівців за вкрай необхідними на ринку праці інженерними напрямами: автомобільний транспорт, екологія, охорона навколишнього середовища, машинобудування тощо. Зараз освіту в ньому здобувають близько півтори тисячі студентів. Навчальний процес проходить на базі лабораторій та підприємств, тим самим забезпечується висока практична підготовка випускників. Факультет створений у 1993 році з метою вирішення освітніх, науково-технічних, економічних, соціальних і екологічних проблем регіону шляхом підготовки кваліфікованих фахівців з вищою освітою.