В Євпаторійському відділенні Далівського університету проходить ювілейний літній інститут з питань амеріканознавства

В Євпаторійському відділенні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочав свою роботу X-й Міжнародний літній інститут з питань американознавства „Дослідження громадської думки та її вплив на формування державної політики США” для викладачів вищих навчальних закладів зі всієї України. Програма створена за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Захід проходитиме в Євпаторії з 1 по 6 червня 2009 року.

Програма включає лекції, семінари та круглі столи з обговорення впливу громадської думки США на формування державної політики США, аспектів стратегічного планування у розробці суспільної (державної) політики та роль засобів масової інформації. Лекції та дискусії проводяться американськими викладачами та професорами, науковцями-стипендіатами програми імені Фулбрайта, волонтерами Корпусу Миру США – провідними фахівцями у галузі соціології, журналістики та засобів масової інформації. У Євпаторійському відділенні СНУ ім. В. Даля зібралися представники Києва, Луганська, Запоріжжя, Тернополя, Харкова, Миколаєва, Хмельницького, Сімферополя, Острога, Луцька, Одеси, Полтави, Євпаторії, Кам’янець-Подільського, Кривого Рогу та Севастополя. Робоча мова інституту – англійська.

«Дякую усім організаторам та учасникам за активність, – відзначив у привітальному слові виконуючий обов’язків посла США в Україні Джеймс Петтіт. – Особливо хочеться відзначити, звісно, Далівський університет та особисто ректора Олександру Голубенко за активну співпрацю з Посольством США в Україні. А також, виказати слова подяки за організацію заходу завідувачу Євпаторійського відділення Вікторії Струніной».