В Євпаторійському відділенні СНУ ім. В.Даля відбудеться пул міжнародних науково-практичних конференцій

Кафедра адміністрування та кафедра управління персоналом та економічної теорії СНУ ім. В.Даля запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у Кримському пулі міжнародних науково-практичних конференцій, який відбудеться 25-26 квітня 2013 року в м.Євпаторія на базі Євпаторійського відділення Кримського факультету СНУ ім. В.Даля.

У рамках Кримського пулу відбудуться наступні конференції:

• I Міжнародна науково-практична конференція «Управління економічним розвитком: проблеми теорії та практики» (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м.Слов ‘янськ, Україна);

• I Науково-практична конференція з міжнародною участю «Тенденції розвитку національного і міжнародного бізнесу в XXI столітті» (Національний авіаційний університет, м.Київ, Україна);

• III Міжнародна науково-практична конференція «Ділове та публічне адміністрування» (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра адміністрування, м.Луганськ, Україна);

• VII Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток трудового потенціалу в умовах інноваційної економіки» (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра управління персоналом та економічної теорії, м. Луганськ, Україна);

•  I Міжнародна науково-практична конференція «Державна політика та реформи в економічній, правовій, соціальній та інформаційній системах сучасного суспільства» (Невинномиський інститут економіки, управління та права, м. Невинномиськ, Росія).

За результатами проведення конференцій планується видання 5 збірок тез та розміщення матеріалів на відповідних сайтах локальних конференцій. Учасникам конференцій Кримського пулу надається можливість опублікувати результати своїх наукових досліджень у наукових виданнях:

• фаховий науковий журнал «Вісник СНУ ім. В. Даля »;

•  міжнародне наукове видання «Сучасні фундаментальні та прикладні дослідження» (входить у систему Російського індексу наукового цитування (РІНЦ) (http://sfipi.ru).

Детальна інформація на сайті http://admkaf.ucoz.ua